ПРО НАС

ПП ВКФ Авіант на ринку з 2003 року. Основний напрямок роботи — виробництво сухарних виробів і заготовок для тортів.

Cухарні вироби — це продукт, в якому ми зуміли поєднати натуральність, корисність, низькокалорійність, відмінний смак та ніжний хрускіт. По-перше, для їх зберігання не потрібні консерванти, по-друге в сухарях міститься багато так необхідних для життєдіяльності мікро- та макроелементів, а також вітаміни групи В. До того ж, сухарні вироби засвоюються краще, ніж свіжий хліб.

Грінки торгових марок Авіант і Aviatti створювались як продукт для приготування канапе та бутербродів. Основна відмінна риса наших виробів — це використання лише натуральної сировини.

Спеціально розроблена унікальна технологія виробництва дозволяє створювати структуру м'якушки дуже тонкою і ніжною. При цьому в рецептурі не використовуються ароматизатори, барвники, консерванти. Грінки ТМ Авіант і Aviatti знамениті своїм м'яким хрускотом при відкушуванні. Вони дуже легкі. Грінки можна їсти в будь-який час дня. Наш продукт можна використовувати в якості легкої закуски з різними сортами сиру, ікрою або рибою.

У грінках ТМ Авіант рецептура більш здобна. При їх приготуванні використовуються цукор, яйце- та молокопродукти, екстракти і високоякісні хлібопекарські жири.

Унікальність грінок ТМ Aviatti в тому, що при їх виготовленні не використовуються хлібопекарські жири, відповідно, калорійність цього продукту дуже низька і обумовлена ​​лише наявністю жиру в молоці, яйцях та пшеничному борошні.

 

Високу якість і відмінний смак продукції ТМ Авіант цінують споживачі та підтверджують експерти.

«ВЕСЬ СВІТ ХАРЧУВАННЯ УКРАЇНА» (WorldFood Ukraine) — міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв, центральна подія у харчовій галузі, оптимальне місце зустрічі постачальників і впливових професіоналів українського сектору продуктів харчування і напоїв. Традиційно в рамках WorldFood Ukraine проходить ряд дегустаційних конкурсів, до участі в яких запрошуються виробники продуктів харчування і напоїв не тільки з України, а й із сусідніх країн.

На дегустаційних конкурсах кондитерських виробів та солодощів World Sweet Ukraine 2008 і 2009 Грінки пшеничні ТМ Авіант двічі стали переможцем і удостоїлись Гран-Прі.